Brutalne pobicie w Gnieźnie. Nie żyje młody mężczyzna

W piątek wieczorem (15 czerwca) gnieźnieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Cierpięgi doszło do brutalnego pobicia. Z komunikatu wynikało, że mogło dojść do tragedii.

W piątek (15 czerwca) około godz. 20:20 na ul. Cierpięgi w Gnieźnie doszło do brutalnego pobicia. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze znaleźli w bramie nieprzytomnego mężczyznę. Lekarz z karetki stwierdził zgon. Policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Z ustaleń policji wynika, że ofiara handlował dopalaczami. Jednak jest wiele niejasności w sprawie. Nie wiadomo, czy udało się schwytać podejrzanych o pobicie. Nie jest jasne także, w którym miejscu doszło do zdarzenia. Jedna z wersji mówi, że mężczyzna został pobity przed kamienicą, a ostatkiem sił dotarł do bramy, gdzie zmarł.

Istnieje też możliwość, że chłopak kupił dopalacze i po ich zażyciu źle się poczuł, w wyniku czego ustała praca serca i nastąpił zgon. Mężczyzna, który sprzedał środki odurzające został pobity, ale nie odniósł większych obrażeń. Na oficjalną wersję trzeba poczekać.

dodany 2018-06-19 10:11 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją